Bo jestem dobra na serce Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu stanowią własność intelektualną jego właścicielki i podlegają ochronie prawnej. Ich kopiowanie i powielanie wymaga zgody autorki.
Kto mnie ogląda? " "
A może by gdzieś osiąść na stałe?
czwartek, 04 kwietnia 2013

Bo to tylko tak sobie może być, kiedy w czasie świąt Wielkiej Nocy, jedyną atrakcją jest,  ile śniegu nasypie. I nie kiedy, ale ile. Ja wiem, że te święta wyjątkowo w tym roku wcześniej. Nie tłumaczy to jednak naszej aury. Słyszę, że to dlatego, że ocieplenie klimatu, że tylko trzy pory roku będziemy mieli. Na razie więc lepimy zające (nic oryginalnego - wszyscy to robią)

i święcimy jajeczka.

A ja przerażona tą perspektywą, sobie siadam w kąciku i myślę. A jak zaczynam myśleć, to wymyślam różne, różniste głupoty. Podobno myślenie ma przyszłość, chyba jednak nie moje aktualne. Mózg mi zamarzł i trybiki obracają się wolno, wolno i coraz wolniej. Nie ma się czym chwalić, ale jakbym zamilkła na blox'ie, wiedzcie, że epoka lodowcowa nastała i czekam na odmrożenie. Nigdy nie byłam podatna na depresje pogodowe, tym razem jednak,  dopadło mnie paskudztwo i trzyma. Uwolnienia chcę z jej szponów i SŁOŃCA, którego również Wam z całego serca  życzę. 

12:27, emka1216
Link Komentarze (15) »